231 відгук
+380 (50) 041-10-33
Интернет магазин мебели "VITO"

Ортопедичні матраци


Ортопедичні матраци – здорова спина та міцний сон
Організація спального місця вимагає багато уваги та зусиль. При цьому багато хто часто робить помилку, роблячи акцент тільки на ліжку. Вони упускають той факт, що без правильного матрацного виробу, про комфорт не може йтися. Тому важливо вчасно придбати ортопедичний матрац. Це не лише якісний продукт, а й запорука здоров'я людини.
Переваги ортопедичних матраців
У світі проблеми зі спиною вже вважаються чимось звичайним. Особливо хребет страждає у дітей та офісних працівників, оскільки більшу частину часу вони проводять біля комп'ютера. Саме для них замовити ортопедичний матрац найактуальніше. Тим більше, що має безліч плюсів:
зручність – під час сну тіло приймає природне горизонтальне положення та краще розслабляється;
оздоровлення – відпочинок на такій моделі дозволяє запобігти захворюванням спини, а також підвищити якість сну;
безпека - такий матрац має гіпоалергенні властивості і особливо підходить алергікам;
практичність – виріб обробляється спеціальними засобами, що захищають його від забруднень та пилових кліщів;
економність - з огляду на всі переваги, ціна ортопедичного матраца досить низька.
Крім того, такі моделі відмінно вентилюються та випаровують зайву вологу.
Вибір ортопедичних матраців
Стандартні критерії при виборі матрацного виробу – його розмір, форма та жорсткість. За ними можна підібрати хорошу зручну модель. При цьому, щоб зробити ідеальний вибір, варто також врахувати тип пружинного блоку:
Pocket Spring – кожна з незалежних пружин поміщена в окремий чохол. Конструкція анатомічно підлаштовується під контури людини.
Bonnel - залежні пружини виготовляються за особливою технологією, що забезпечує ортопедичні властивості. Мають середню і високу жорсткість.
Подвійний - конструкція являє собою тонкі пружини всередині більших. Здатний точково розподіляти навантаження та підтримувати хребет.
Багатозонний – у ньому пружинні блоки різної пружності поділяються на окремі сектори. За рахунок цього для кожної частини тіла забезпечується різна жорсткість.
Безпружинний - виготовляються шляхом чергування шарів різної жорсткості. Найбезшумніший з представлених видів.
Що ж до самих матрацних виробів, то вони також мають свої різновиди. Зокрема для тих, кому важлива ціна ортопедичного матраца, можна зосередитися на їх класах. Усього їх два – економ та преміум. Вони відрізняються як ціновою політикою, і конструкцією. Проте, обидва високої якості і чудово справляються зі своїми завданнями. Крім того, матраци можна розділити за їх спрямованістю:
Для дивана – тонкі матраци. Дозволяють вирівняти поверхню меблів, і зробити відпочинок на ній комфортнішим.
Дитячі – виробляються відповідних розмірів. Відмінно підходять для формування правильної постави у дитини.
Каркасні – відрізняються наявністю дерев'яної рами. Використовується в підйомних ліжках або самостійне спальне місце.
Для медичних закладів – мають всі необхідні властивості, щоб пацієнти відчували себе комфортно. Найчастіше середньої жорсткості.
Легко та швидко купити ортопедичний матрац можна у нашому інтернет-магазині. У нас ви отримаєте якісний виріб та чудове обслуговування. Якщо вам потрібна консультація щодо вибору меблів, то сміливо звертайтеся до наших менеджерів. Вони докладно вам розкажуть про цікаву для вас продукцію і допоможуть підібрати найоптимальнішу модель.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner